RE/MAX

Beáta Kohiarová

V sieti RE/MAX pracuje od roku 2010 v kancelárii RE/MAX Benard v Poprade. Pôsobí ako úspešná realitná maklérka v lokalite Levoča a okolie. Patrí k úspešným členom prestížneho Top Club Silver na Slovensku.

Prečo práve RE/MAX?

Pre mňa značka RE/MAX znamená číslo 1 na realitnom trhu, kvalitu poskytovaných služieb, dlhoročné skúsenosti, širokú sieť zastúpenia kancelárií v regióne, na Slovensku aj po celom svete, množstvo šikovných maklérov na spoluprácu a výmenu skúseností, férové podmienky na prácu aj odmeňovanie, podporu, rozvoj a vzdelávanie.

Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Pestrosť, rôznorodosť a variabilita realít, ľudí, lokalít, flexibilný pracovný čas, finančná odmena.

Ako to robíte, že ste úspešný? Aký je Váš recept na úspech?

Mám rada ľudí a záleží mi na tom, aby boli spokojní, snažím sa vyhovieť ich požiadavkám. Pomáham im a radím, sprevádzam ich na ceste počas predaja, kúpy či prenájmu ich nehnuteľností. Úspechom je pre mňa to, ak sa spolu dostaneme do cieľa cesty. Môj recept na úspech: Predovšetkým mať rád svoju prácu a ľudí, chuť získavať nové vedomosti, prebudiť v sebe zápal pre dokonalosť, prijať úplnú zodpovednosť za dosiahnutie výsledkov, zdokonaľovať svoje zručnosti, prinášať ľuďom hodnotu, byť vytrvalý a trpezlivý, veriť si a myslieť pozitívne, správať sa voči všetkým slušne a úctivo.