RE/MAX

Fakty a mýty o práci realitného partnera predaja

„Budú ťa brať na palicu!” alebo naopak „Do pol roka z teba bude milionár!” Zamyslite sa, čo všetko už ste počuli o partneroch predaja a ich prácu. Lichôtky, ohováranie, fakty, mýty? Pozbierali sme pre vás to najčastejšie a povieme vám, čo je pravda a čo mýtus.

Partnera predaja môže robiť každý!

Pravda? Áno, ale len čiastočne. Presvedčte sa v príbehoch našich najúspešnejších partnerov predaja, že sa na vrchol môžete dostať aj zo spinningového bicykla aj vo veku, keď veľa z nás už myslí na dôchodok. Úspešným partnerom predaja ale nemôže byť človek, ktorý si myslí, že v kancelárii odsedí osem hodín a pôjde domov s vidinou jasného zárobku. Pre prácu partnera predaja je dôležitá chuť (na sebe) pracovať.

My v RE/MAX hovoríme: „Dôležité je chcieť, to ostatné vás naučíme!”

Partner predaja nemusí nič vedieť!

Toto platí na úplnom začiatku. V RE/MAX ale už v prvých dvoch týždňoch absolvujete úvodné zaškolenie a získate základné informácie a zručnosti, bez ktorých sa nezaobídete. Ako partner predaja v inej realitnej kancelárii možno nemusíte nič vedieť, v RE/MAX ale kladieme na vzdelanie našich partnerov predaja veľký dôraz. A aj preto sú naši partneri predaja špičkami v obore.

Partner predaja zarába nadštandardné peniaze!

Áno. Ale obvykle nie v prvých týždňoch po nástupe a rozhodne nie, ak sa práci nevenuje naplno. Práca špičkového partnera predaja je náročná, špičkové je ale následne aj jeho ohodnotenie. Partneri predaja v RE/MAX si nechávajú až do 80 % získanej provízie. A verte, že u nás sa nikto necíti nedocenený.

Partner predaja je pánom svojho času!

Áno. Svoj deň si môže naplánovať podľa svojho. Napríklad tak, aby mal voľná popoludnie a mohol ho tráviť s deťmi. Pozor ale na nováčikovskú daň. Veľa partnerov predaja po prvom úspechu zvoľní a mylne sa domnieva, že sa ďalšie nehnuteľnosti predajú samy. Nepredajú. Základy svojej budúcej kariéry budujete každodennou prácou – zdanlivými drobnosťami.

Čím viac je partnerov predaja, tým väčšia je medzi nimi konkurencia a menej peňazí!

V RE/MAX toto neplatí. Našich 250 partnerov predaja naopak čerpá z veľkosti firmy a zo sily našej značky. A nie je to len o vzájomnom zdieľanie know-how, ale aj o nižších cenách od dodávateľov alebo o referenčnom systéme, vďaka ktorému majú naši partneri predaja až 2 × viac transakcií ročne ako partneri predaja iných kancelárií.

Napadne vám iná otázka, na ktorú sme vám neponúkli odpoveď? Poďme sa spoločne stretnúť a porozprávať sa o vašich predstavách o práci partnera predaja. Ozvite sa nám prostredníctvom formulára.