RE/MAX

Hodíte sa na prácu makléra?

Dôležité je chcieť!

Nie je dôležité, koľko máte rokov, či máte diplom z univerzity alebo nie. Nezáleží ani na tom, koľko máte detí, či ste mamička na materskej, ostrieľaný manažér, alebo čerstvý absolvent, ktorý hľadá prvé zamestnanie.

Dôležité je chcieť, to ostatné vás naučíme.

V RE/MAX hľadáme tých, ktorí sa chcú naučiť niečo nové, nemajú strach z výziev a chcú rásť.

  • Chcete byť strojcom svojho osudu?
  • Chcete spravodlivú odmenu za svoju prácu?
  • Chcete vybudovať dlhodobý a trebárs aj rodinný biznis?

Dobrý maklér by mal byť komunikatívny, premýšľať v súvislostiach a mať rád ľudí. Právne minimum, povedomie o zákonitostiach realitného trhu aj o takzvaných „mäkkých” zručnostiach získate vďaka RE/MAX Akademii.

Váhate? Nie je dôvod. Päť príbehov našich úspešných maklérov a maklérok vás presvedčí, že skvelým a úspešným maklérom sa môže stať každý. Dôležité je chcieť.

Príbeh prvý:

„Oceňujem rôznorodosť tejto profesie, každý deň je pre mňa výzvou. Stretávať sa s ľuďmi, poznať nové miesta a určovať si, koľko času strávim prácou. A nemôžem zabudnúť na finančnú nezávislosť.”

Alžbeta Csibová

Príbeh druhý:

„Značka RE/MAX bola pre mňa výzvou vyskúšať niečo nové. Vďaka ľudom z kancelárie a sieti RE/MAX som ako ryba vo vode a robím prácu ktorá ma napĺňa a robí šťastným a nezávislým.”

Boris Bachratý

Príbeh tretí:

„Obdivujem domy a ich architektúru. V roku 1999 som pochopil, že som realitný maklér. S RE/MAXom tomu dávam systém, pravidlá a štandardy. Teší ma, že ich môžem vylepšovať so svojimi kolegami naprieč svetom.”

Peter Badida

Príbeh štvrtý:

„Prácu v oblasti realít a nehnuteľností som predtým vôbec nepoznala. Je to práca s ľuďmi, inštitúciami, kde nemám ani jeden deň rovnaký. Táto práca ma napĺňa a to nielen z finančného hľadiska ale i z časového, kde si viem skĺbiť prácu, rodinu i záľuby.”

Nela Havelová

 
Ozvite sa nám, dohodnite si s nami prvú schôdzku a zmeňte svoj život od základov.