RE/MAX

Keď chcete viac peňazí pre splnenie svojich snov

Pracujete od rána do večera, ale rozhodne nemáte pocit spravodlivé ohodnotenia? Nie ste spokojní so svojím platom? Viete, že máte na to byť lepší, ale demotivácia je príliš silná?

Keď chcete viac peňazí na splnenie svojich snov, staňte sa partnerom predaja u RE/MAX

Nesľúbime vám milión do štvrť roka na účte. Naši partneri predaja sú ale spravodlivo ohodnotení na základe snaženia. U nás nikdy nebudete mať pocit nedocenenia.

  • Partneri predaja v RE/MAX si nechávajú až 80% získanej provízie. Na oplátku sa podieľajú na nákladoch na chod kancelárie.
  • Neponúkame „len” motivujúci systém ohodnotenia, ale aj kvalitné know-how, prepracovaný systém vzdelávania a silnú značku, ktorá vám otvorí dvere.
  • Učíme našich partnerov predaja naberať nehnuteľnosti exkluzívne, a tak pracovať efektívne. Vďaka tomu je náš servis perfektný a referencie výborné.

Bez skvelých partnerov predaja by sme nikdy nedosiahli skvelých výsledkov. Chceme tých najlepších partnerov predaja, a preto ponúkame najlepšiu odmenu.

Chcete viac peňazí? Pomoc do začiatkov? Času na rodinu?

Pridajte sa k partnerom predaja RE/MAX na Slovensku – ozvite sa nám prostredníctvom formulára a dohodneme sa na prvom stretnutí.