RE/MAX

Keď chcete viac podpory

Chcete skúsiť niečo nové? Pokukujete po práci partnera predaja, ale zároveň máte trochu strach? Že ako nováčik v odbore nezískate klientelu, že nevzbudíte dôveru a nepredáte prvú nehnuteľnosť…

Keď chcete viac podpory na štarte niečoho nového, staňte sa partnerom predaja v RE/MAX

„Oceňujem rôznorodosť tejto profesie, každý deň je pre mňa výzvou. Stretávať sa s ľuďmi, poznať nové miesta a určovať si, koľko času strávim prácou. A nemôžem zabudnúť na finančnú nezávislosť.”

Alžbeta Csibová

Prečítajte si celý príbeh tejto skúsenej partnerky predaja.

Sila našej značky pracuje v prospech našich partnerov predaja. Ste začiatočník bez mena, alebo pracujete v takmer bezmennej realitnej kancelárii? Staňte sa partnerom predaja RE/MAX – Poskytneme vám všetky informácie, ktoré budete potrebovať, kým sa rozhodnete podnikať pod našou značkou.

  • 8 z 10 Slovákov pozná RE/MAX a spája si ho s kvalitou a dôveryhodnosťou.
  • Nikto na svete nepredá viac realít než RE/MAX
  • Pravidelne sa objavujeme medzi najlepšími realitnými franšízami v rebríčku rešpektovaného amerického magazínu Entrepreneur.
  • Ako jediná realitná kancelária na Slovensku sme boli trikrát vyhlásená ako Superbrands a jedenkrát za Najdôveryhodnejšiu značku roka 2017.

Sme pyšní na firemnú kultúru, ktorá je založená na profesionalite, vysokých etických štandardoch a nepretržitom vzdelávaní. A vieme, že práve firemná kultúra pracuje pre nás a pre našich partnerov predaja.

Chcete viac? Istoty? Príležitostí k rastu? Času na rodinu?

Staňte sa partnerom predaja RE/MAX – prvým krokom je vyplnenie kontaktného formulára.