RE/MAX

Keď chcete viac príležitostí

Ste človek, ktorý miluje výzvy? Chcete na sebe pracovať, chcete rásť a chcete, aby spolu s vami rástol aj váš biznis? My v RE/MAX vám k tomu dáme príležitosť. U nás nikdy nenarazíte na svoj strop.

Keď chcete viac príležitostí (nielen) pre rast, je tu kariéra partnera predaja v RE/MAX

Osobný rozvoj, vzdelávanie a profesionálny rast našich partnerov predaja kladieme na prvé miesto. Je jedno, či ste začiatočník, alebo ostrieľaný partner predaja, prepracovaný systém školení, na čele so vzdelávacím inštitútom RE/MAX Akadémia, vaše hranice posunie oveľa ďalej.

  • Ponúkame prepracovaný systém školení – od vstupných školení pre nováčikov po špecializované školenia so špičkovými medzinárodnými školiteľmi, ako sú Tom Ferry alebo Brian Buffini.
  • Založili sme RE/MAX Akadémiu – vzdelávaciu inštitúciu zameranú na odborné znalosti a predajné zručnosti partnera predaja. Absolvovať môžete desiatky prezenčných kurzov, ale i online webináre a e-kurzy.
  • Zakladáme si na trojstupňovom kariérnym modelu vzdelávania. Naši partneri predaja skladajú skúšky a výsledkom môže byť až najvyšší stupeň kvalifikácia – certifikát podľa normy ISO 170 24. Mimochodom, RE/MAX má najviac certifikovaných partnerov predaja na trhu.
  • V neposlednom rade sme hrdí na to, že v RE/MAX perfektne funguje aj podpora a mentoring zo strany skúsenejších kolegov. Každého nováčika čakajú intenzívne 4 mesiace, ktoré naštartujú jeho cestu k úspechu.

Hranice vášho biznisu nemusia končiť hranicami Slovenska. Naši partneri predaja sa môžu zúčastňovať na medzinárodných realitných projektov a majú prístup k medzinárodným referenčným ponukám.

Chcete viac? Príležitostí k rastu? Pomoc na začiatku? Peňazí?

Pošlite nám správu prostredníctvom kontaktného formulára a spoločne naplánujeme termín schôdzky.