RE/MAX

Keď chcete viac príležitostí

Ste človek, ktorý miluje výzvy? Chcete na sebe pracovať, chcete rásť a chcete, aby spolu s vami rástol aj váš biznis? My v RE/MAX vám k tomu dáme príležitosť. U nás nikdy nenarazíte na svoj strop.

Keď chcete viac príležitostí (nielen) pre rast, je tu kariéra makléra v RE/MAX

„Značka RE/MAX bola pre mňa výzvou vyskúšať niečo nové. Vďaka ľudom z kancelárie a sieti RE/MAX som ako ryba vo vode a robím prácu ktorá ma napĺňa a robí šťastným a nezávislým.”

Boris Bachratý

Prečítajte si celý príbeh tohoto skúseného makléra.

Osobný rozvoj, vzdelávanie a profesionálny rast našich maklérov kladieme na prvé miesto. Je jedno, či ste začiatočník, alebo ostrieľaný maklér, prepracovaný systém školení, na čele so vzdelávacím inštitútom RE/MAX Akadémia, vaše hranice posunie oveľa ďalej.

  • Ponúkame prepracovaný systém školení – od vstupných školení pre nováčikov po špecializované školenia so špičkovými medzinárodnými školiteľmi, ako sú Tom Ferry alebo Brian Buffini.
  • Založili sme RE/MAX Akadémiu – vzdelávaciu inštitúciu zameranú na odborné znalosti a predajné zručnosti makléra. Absolvovať môžete desiatky prezenčných kurzov, ale i online webináre a e-kurzy.
  • Zakladáme si na trojstupňovom kariérnym modelu vzdelávania. Naši makléri skladajú skúšky a výsledkom môže byť až najvyšší stupeň kvalifikácia – certifikát podľa normy ISO 170 24. Mimochodom, RE/MAX má najviac certifikovaných maklérov na trhu.
  • V neposlednom rade sme hrdí na to, že v RE/MAX perfektne funguje aj podpora a mentoring zo strany skúsenejších kolegov. Každého nováčika čakajú intenzívne 4 mesiace, ktoré naštartujú jeho cestu k úspechu.

Hranice vášho biznisu nemusia končiť hranicami Česka. Naši makléri sa môžu zúčastňovať na medzinárodných realitných projektov a majú prístup k medzinárodným referenčným ponukám.

Chcete viac? Príležitostí k rastu? Pomoc na začiatku? Peňazí?

Pošlite nám správu prostredníctvom kontaktného formulára a spoločne naplánujeme termín schôdzky.