RE/MAX

Keď chcete viac výhod

Máte už skúsenosti s prácou partnera predaja, ale zároveň pocit, že to nie je ono? Veľká časť provízie mizne v nenávratne, ale podpora je nulová a vy ste na všetko sami?

Keď chcete viac výhod, než majú ostatní partneri predaja, staňte sa partnerom predaja v RE/MAX

„Prácu v oblasti realít a nehnuteľností som predtým vôbec nepoznala. Je to práca s ľuďmi, inštitúciami, kde nemám ani jeden deň rovnaký. Táto práca ma napĺňa a to nielen z finančného hľadiska ale i z časového, kde si viem skĺbiť prácu, rodinu i záľuby.”

Nela Havelová

Prečítajte si celý príbeh tejto skúsenej partnerky predaja.

Len partner predaja s maximálnou podporou a silou značky za chrbtom môže byť dobrý partner predaja. My v RE/MAX to dobre vieme, a preto našich partnerov predaja maximálne podporujeme – či už s pomocou silného marketingu alebo optimalizáciou nákladov.

  • Máme systém odporúčaných dodávateľov – vďaka tomu dokážeme pre našich partnerov predaja zabezpečiť výhodnejšie podmienky a nižšie ceny niektorých služieb.
  • Naše webové stránky patria medzi top realitné vyhľadávače v Česku – a aj ich sila pracuje v prospech našich partnerov predaja.
  • Využívame medzinárodný intranet.
  • Naši partneri predaja ťažia aj z marketingovej podpory, ktorú značka RE/MAX dostáva. Nikto v Česku neinvestuje do marketingu toľko ako my.
  • Veríme nášmu referenčnému systému – vďaka párovaniu dopytov a ponúk už aj na medzinárodnej úrovni zobchodujú naši partneri predaja až 2× viac transakcií ročne ako partneri predaja iných kancelárií

Vstupné náklady sú u nás minimálne, know-how, ktoré získáte, je obrovské.

Chcete vedieť viac? Ozvite se nám prostredníctvom kontaktného formulára a už za pár dní se môžeme stretnúť na spoločnom stretnutí.