RE/MAX

Alžbeta Csibová

V sieti RE/MAX pôsobí od roku 2008 ako partnerka predaja v kancelárii RE/MAX Attractive v Dunajskej Strede. Od roku 2009 získava každoročne za výšku dosiahnutej produkcie prestížne medzinárodné ocenenie Executive Club Award. Za rok 2015 bola ocenená za najvyšší počet referenčných obchodov na Slovensku. Patrí k úspešným členom Top Club Platinum na Slovensku.

Kedy sa u Vás prvýkrát zrodila myšlienka stať sa partnerkou predaja?

V budove, kde sa aj toho času nachádzajú priestory RE/MAX, som pracovala ako správca nehnuteľností a takto som sa zoznámila s majiteľkou Zuzkou Kovalcsikovou a činnosťou firmy. Vždy som robila prácu, ktorá bola spojená s ľuďmi, tých základných vedomostí počas mojej, inej práce som mala veľa, a keď ma oslovili, či by som nechcela byť partnerkou predaja, tak po krátkom zvažovaní som sa rozhodla pre RE/MAX.

Prečo práve RE/MAX?

Značka, 30 ročné pôsobenie na realitnom trhu, pravidelné vzdelávanie, zefektívňovanie poskytovania služieb sú zárukou stálej profesionality.

Pamätáte si na Vaše prvé začiatky?

Moje prvé začiatky si veľmi dobre pamätám, lebo toho času už ako podnikateľ som robila aj inú prácu a po roku som zistila, že sa to nedá. Ak niečo chcem robiť s plným nasadením, tak len jednu vec, aby bol každý spokojný a hlavne aby som to časovo zvládla aj ja.

Čo je podľa Vás príťažlivé na podnikaní s realitami?

Viem si prácu ako aj voľný čas riadiť podľa seba. Po toľkých rokoch v realitách už viem, že nič nemusím urobiť hneď, všetko počká, aj partner predaja je človek.

Čo na svojej práci milujete a čo ste svojej práci museli obetovať?

Milujem hlavne to, ak stretnem klientov, ktorí odo mňa kupovali nehnuteľnosť a vidím na nich, že sú z toho šťastní, myslím si, že som odviedla kvalitnú prácu. Ďalšia vec, čo ma vždy poteší, že prídu za mnou klienti, ktorí dostali na mňa kontakt práve od tých ľudí. Na začiatku mojej práce som obetovala môj voľný čas.

Ako prebieha Váš pracovný deň?

Plánujem si môj deň, ak hneď ráno nemám dohodnuté pracovné stretnutia, začnem vo fitnese, administratíva, emaily, telefonovanie a obhliadky.

Ako to robíte, že ste úspešná? Aký je Váš recept na úspech?

Recept nie je. Treba sa tomu venovať na 100% a musíme vedieť čoho sme schopní a ak to robíme s radosťou, aj ľudia to na vás vidia.

Aká je Vaša vízia do budúcnosti, Vaše ambície?

Plánujem väčšinou na ten ďalší rok, a to naďalej zostať v realitách, ak aj tento rok bude taký úspešný ako minulý, nemám dôvod zmeniť moju prácu.

Čo by ste odporučili začínajúcim partnerom predaja?

Vytrvalosť, maximálne sa tomu venovať, nechať si čas pre seba a úspech príde.

Kto má podľa Vás šancu preraziť v realitnom biznise?

Partner predaja, ktorý robí kvalitnú, profesionálnu a poctivú prácu, má šancu v realitnom biznise.