RE/MAX

Prvé mesiace v

Prvé dni a mesiace v robíme novým partnerom predaja ľahšie

Noví kolegovia, nové prostredie, nové vedomosti. Neistota? Nie je nutná, štart vám maximálne uľahčíme:

 • K dispozícii budete mať detailný popis aktivít a činností na prvé štyri mesiace. Tomuto manuálu hovoríme „Cesta k úspechu” a podľa nás je skvelý.
 • Najneskôr dva týždne po nástupe začnete so sebavzdelávaním. Úvodné zaškolenie trvá desať dní a vy sa počas neho dozviete všetko dôležité.
 • Štvordňové školenie nováčikov Power Start vám dá pevné základy, na ktorých môžete vystavať kariéru partnera predaja. Zoznámite sa so systémom RE/MAX, realitným trhom, realitnom právom, ekonomikou aj finančnými otázkami.
 • Po dokončení Power Start vás čaká vedomostný test. Zvládnete ho? Ak áno, je z vás certifikovaný partner predaja 1. stupňa.
 • Počas nadväzujúceho šesťdňového tréningu Realitný profesionál sa zameriate na budovanie obchodu a dlhodobých vzťahov s klientmi. Vďaka rozloženiu do 6 týždňov môžete teoretické poznatky hneď aplikovať v praxi.
 • Tréning Realitné profesionál zakončíte skúškou vedomostí a zručností – a ak budete úspešní, dostanete certifikát Realitný profesionál.

Prvé mesiace u nás vám uľahčí (nielen) Akadémia

Budete sa učiť od tých najlepších – väčšina tréningov a školení totiž vzniká v spolupráci s najlepšími mentormi. A okrem klasických prezenčných kurzov sa môžete oprieť aj o:

 • Intenzívny tréning online

  Málo času na štúdium? Okrem klasických školení môžete svoje zručnosti pilovať aj pomocou webinárov a tiež e-kurzov, ktoré sú na intranete dostupné nepretržite a online. Nemusíte teda nikam cestovať, všetko môžete pohodlne absolvovať aj na tablete a telefóne.

 • Pomoc od skúsených kolegov

  Ako nový partner predaja máte okrem vstupného vzdelávania v rámci RE/MAX Akadémia k dispozícii aj svojho osobného mentora v kancelárii. Spoločne vás počas 4 mesiacov pripraví na budúcu skvelú kariéru.

Ešte váhate? Nie je dôvod. V RE/MAX budete mať viac – príležitostí, času na rodinu aj viac výhod než ostatní partneri predaja.